Sponsorzy, koszulki i wyjazd na basen.

Witam. Chcielibyśmy z radością poinformować o nawiązaniu współpracy naszej szkółki z trzema firmami z naszego regionu, które będą wspierać nas w naszych działaniach. Firmy będą wspierać nas w organizacji wyjazdów na baseny, organizowaniu turniejów a także zakupie sprzętu sportowego.Wspiera i pomaga w rozwoju nam także Wójt Gminy Gnojnik Sławomir Paterek i klub piłkarski Pagen Gnojnik z prezesem Janem Klimasem na czele.

Firmy które nas wspierają:

1. Firma Novum - Groszek Krzysztof Wójs

2. Firma Pagen - z Gnojnika

3. Firma Centrum Motoryzacji Czyżycki - Gnojnik

NOVUM - GROSZEK

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękujemy.

KOSZULKI

Dzięki wsparciu firmy Novum - Groszek będziemy mieli zakupiony komplet strojów piłkarskich.

Bardzo proszę wszystkich o podanie rozmiarówki na najbliższy trening tj poniedziałek  28.04  o 16.30

W nowej aktualności podany zostanie link i propozycje wyglądu koszulek. bardzo prosimy o sugestie.

WYJAZD NA BASEN

Środa 30 kwietnia godzina 16.00 miejsce: klub Pagen Gnojnik - wyjazd na basen do Bochni

Na najbliższym treningu poniedzialek 16.30 proszę o zapisanie uczestników wyjazdu na listę.

Aktualne informacje zostaną przekazane smsem.